banner

Nový web CZ BASKETBALL


29.03.2021 - OS
počet přečtení: 1121
vytvořeno 29.03.2021, upraveno 24.01.2024

Vážení basketbalisté, basketbalistky, trenéři, rozhodčí, rodiče, fanoušci, prostě, basketbaloví přátelé,

vítejte na novém webu CZ BASKETBALL, resp. České basketbalové federace, který jsme pro vás po dlouhých měsících příprav spustili na adrese cz.basketball. Dochází tak k dokončení celého komplexu komunikační značky CZ BASKETBALL. Jen připomeneme, že pod názvem @cz.basketball najdete od loňského srpna také profily na sociálních sítích Facebook, YouTube či Instagram.

Nový web

Od této chvíle nebude fungovat webová adresa cbf.cz. Definitivně tak opouštíme doménu .cz a připojujeme se k iniciativě FIBA, která má za cíl sjednotit basketbalový svět pod doménou .basketball. Jsme velice rádi, že k této myšlence můžeme přispět. Jistě jste si všimli, že již pár měsíců tuto doménu používají weby nejvyšších soutěží (nbl.basketballzbl.basketball).

Hlavní webovou stránkou se ode dneška stává cz.basketball, kterou v menu najdete pod záložkou „Můj basketbal“. Cílem je, aby tato webová stránka sloužila jako rozcestník na další basketbalové projekty a informace a zároveň nabízela možnost částečně personalizovat obsah. Z primárního menu se pak na jakémkoliv místě robustního systému webů dostanete na jakýkoliv z webů zařazených do tohoto nového schématu.

https://youtu.be/jXF-96zXio4

Oficiální fanshop CZ BASKETBALL najdete na adrese fanshop.cz.basketball a informace z České basketbalové federace, hlavní dokumenty a specifický obsah sportovního úseku najdete pod adresou cbf.cz.basketball. V budoucnu budou vytvořeny ještě speciální stránky 3x3.cz.basketball a grassroots.cz.basketball.

Celý komplex webů je vytvářen s plnou podporou zobrazení na mobilních zařízeních.

Věříme, že si nový web včetně jeho funkcí a bonusů užijete.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, podněty nebo připomínky k novému webu, obracejte se na emailovou adresu web@cz.basketball.

Registrujte se a získejte výhody

Se spuštěním nového webu jsme pro vás připravili možnost vytvoření vlastního účtu, který vám otevře dveře k plnohodnotnému využívání všech jeho funkcí. Díky přihlášení budete mít možnost upravit si obsah a především nastavit zkratku ke svým oblíbeným soutěžím, družstvům či hráčům a hráčkám.

Konkrétní postup pro registraci najdete zde.
 

Bonusy pro vás

Po registraci získáte přístup k prémiovým nabídkám a akcím. Ty budeme v průběhu času aktualizovat a vy si je budete moct kdykoliv do svého profilu přidat.
 

1. Předplatné iDNES Premium na 3 měsíce za 1 Kč

Při registraci nebo kdykoliv později v průběhu trvání speciální nabídky si můžete zaškrtnutím políčka "Mám zájem o předplatné iDNES Preimum na 3 měsíce za 1 Kč" zažádat o zaslání speciálního kódu, který vám umožní přístup do prémiové sekce našeho mediálního partnera.

S členstvím v iDNES Premium získáte spoustu výhod jako prémiové články, digitální předplatné 10 titulů, exkluzivní zdravotní péči či e-knihy, audioknihy a filmy zdarma, možnost vyhrát v soutěžích zajímavé ceny a mnoho dalšího. Pro vás, basketbalové fanoušky, navíc vznikla nová speciální sekce Basket Premium. Top basketbalové články najdete na tomto odkazu.
 

2. Kapitánská výzva

Vzhledem k blížícímu se play-off Kooperativa NBL se můžete zapojit do speciální akce "Kapitánská výzva" a podpořit tak svůj oblíbený tým. Po nahrání videa na Instagram navíc zdarma obdržíte tričko a kšiltovku z limitované edice "Make Kooperativa NBL Live again". Více informací k projektu najdete zde.

Věříme, že si nový web včetně jeho funkcí a bonusů užijete.

 

Autor: CZ BASKETBALL

 

 

 

Všechny zprávy